godlo

logo3m

Menu

Kalendarz imprez szkolnych

Międzyrzecze, dnia 1 września 2018 r.

 

Kalendarz imprez i uroczystości szkolnych

w Szkole Podstawowej im. Józefa Kassolika w Międzyrzeczu
na rok szkolny 2018/2019

 

Lp.

Uroczystość

Termin

Odpowiedzialni

1.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3.09.2018 r.

mgr Beata Bednorz

mgr Monika Piechula

2.

Sprzątanie Świata

17-21.09.2018 r.

mgr Tamara Żelazna

3.

Międzynarodowy Dzień Kropki

14.09.2018 r.

mgr Beata Bednorz

mgr Zofia Drobiczek

mgr Tamara Żelazna

4.

Dzień Chłopca

28.09.2018 r.

wychowawcy klas

5.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

28.09.2018 r.

mgr Beata Bednorz

mgr Bernadetta Neter

6.

Pasowanie uczniów klasy I

październik 2018 r.

mgr Zofia Drobiczek

mgr Joanna Goc

mgr Bogusława Golus

mgr Tamara Żelazna

7.

Narodowe Święto Niepodległości

12.11.2018 r.

mgr Łucja Kachel

mgr Joanna Goc

8.

Andrzejki

29.11.2018 r.

Samorząd Uczniowski

wychowawcy klas

9.

Dzień Górnika

4.12.2018 r.

mgr Beata Bednorz

mgr Monika Piechula

wychowawcy klas

10.

Mikołajki

6.12.2018 r.

Rada Rodziców

wychowawcy klas

11.

Przedstawienie Bożonarodzeniowe

21.12.2018 r.

mgr Bernadetta Neter

mgr Anna Ziomek-Kocek

mgr Joanna Goc

12.

Wigilie klasowe

21.12.2018 r.

wychowawcy klas

13.

Spotkanie Seniorów z Międzyrzecza – Kolędowanie

styczeń 2019 r.

mgr Bernadetta Neter

mgr Anna Ziomek-Kocek

mgr Małgorzata Wolny

mgr Joanna Goc

14.

Zabawa karnawałowa

styczeń 2019 r.

Samorząd Uczniowski

wychowawcy klas

15.

Dzień Kobiet

8.03.2019 r.

wychowawcy klas

16.

Święto Wiosny

21.03.2019 r.

mgr Bogusława Golus

wychowawcy klas

Samorząd Uczniowski

17.

Rozważania Wielkanocne, śniadania wielkanocne

12.04.2019 r.

mgr Beata Bednorz

mgr Monika Piechula

mgr Joanna Goc

wychowawcy klas

18.

Światowy Dzień Ziemi

25.04.2019 r.

mgr Zofia Drobiczek

mgr Tamara Żelazna

wychowawcy klas

19.

 

Święto Konstytucji 3 Maja

 

29.04. 2019 r.

mgr Łucja Kachel

mgr Joanna Goc

20. 

Slalom matematyczno-logiczny

maj 2019 r.

mgr Bernadetta Neter

mgr Monika Piechula

21.

Dzień Matki

27.05.2019 r.

mgr Beata Bednorz

mgr Zofia Drobiczek

mgr Joanna Goc

mgr Tamara Żelazna

22.

Wiosna Europejska

maj 2019 r.

mgr Karolina Fogel

mgr Anna Łaskawiec

mgr Tamara Żelazna

Samorząd Uczniowski

wychowawcy klas

23.

Dni Otwarte Szkoły

01.06.2019 r.

mgr Bogusława Golus

wychowawcy klas 

24.

Dzień Dziecka

Dzień Sportu, „Mamo, Tato baw się z nami!”

1.06.2019 r.

mgr Monika Piechula

wychowawcy klas

25.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019

22.06.2019 r.

mgr Beata Bednorz

mgr Karolina Fogel

mgr Joanna Goc

26.

Przygotowanie rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2019/2020

31.08.2019 r.

mgr Justyna Delipacy

mgr Anna Ziomek-Kocek