Inauguracja roku szkolnego 2016/2017

Inauguracja roku szkolnego 2016/2017 tradycyjnie odbyła się 1 września br. W kościele parafialnym podczas uroczystej Mszy Świętej w intencji uczniów, rodziców i nauczycieli, ksiądz proboszcz Andrzej Słabkowski poświęcił tornistry pierwszoklasistów, którzy tego dnia rozpoczęli swoją szkolną przygodę. Dalsze uroczystości odbyły się w szkolnej sali gimnastycznej, gdzie Pani Dyrektor Małgorzata Wolny powitała uczniów po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej, z której wrócili radośni, opaleni, dojrzalsi i gotowi do podjęcia nowych zadań. Szczególnie ciepło zostali powitani przez Panią Dyrektor pierwszoklasiści – Piotr Biesok, Natalia Ewicz, Tymoteusz Mielnik, Filip Rogalski, Patryk Sitko, Maciej Stania, Karol Stanowski, Nikodem Stompor, Julia Świt – wraz z wychowawcą, panem Pawłem Łukasikiem, dla którego był to również pierwszy dzień w międzyrzeckiej podstawówce. 
Następnie uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami i zostali zapoznani z planem lekcji na nowy rok szkolny.
Wszystkim naszym Uczniom życzymy wspaniałych wyników w nauce, a także siły i motywacji do pokonywania kolejnych szczebelków na drabinie wiedzy oraz wielu sukcesów w tegorocznych konkursach!
 
111 177 159 86
Skip to content