Pasowanie Pierwszoklasistów

21 października odbyło się Pasowanie Uczniów Klasy I. Od września 10 pierwszoklasistów: Kinga, Karol, Maja, Ola, Hania, Igor, Wiktoria, Wojtek, Przemek i Kamila pilnie przygotowywało się do tego ważnego wydarzenia pod czujnym okiem pani Beaty Bednorz oraz wychowawczyni pani Tamary Żelaznej.

Podczas uroczystości dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki, udowadniając, że zasługują na tytuł Pierwszoklasisty Szkoły Podstawowej im. Józefa Kassolika w Międzyrzeczu. Uroczystość uświetnili piosenką i wierszami uczniowie klasy III, a także wprowadzili Pierwszoklasistów do społeczności szkolnej oraz odczytali słowa ślubowania. Po ślubowaniu Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania, a Wójt Gminy Bojszowy wręczył dzieciom ich pierwsze dokumenty – legitymacje szkolne. Na koniec uczniowie otrzymali od Rodziców to na co czekali z największą niecierpliwością – rogi obfitości!

Słowa uznania i podziękowania należą się Rodzicom uczniów klasy pierwszej, którzy przygotowali poczęstunek i zaprosili na niego gości oraz swoje pociechy.

 

742 963   753 852 654 453 1453 12314

Skip to content