Podsumowanie akcji „Szlachetna Paczka”

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem SLA II-1435-024797), chciał przekazać kilka słów od siebie.

 
Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Już sama ilość i wielkość paczek sprawiły że rodzina nie wiedziała co powiedzieć ze zdumienia. Największym zaskoczeniem okazała się lodówka – nie spodziewali się że mogą dostać nową. Rodzice cieszyli się najbardziej z żywności i wszelkich produktów pomocnych w opiece nad najmłodszym członkiem rodziny. Ulgę poczuli też widząc tak wiele pieluszek. Wóz strażacki dla Stasia był trafionym prezentem. Dziewczynki zapowiedziały rewie mody kiedy zobaczyły, ile w paczkach jest ubranek. Rodzina znalazła w paczkach wiele rzeczy, których kupno mocno obciążało ich budżet – to z pewnością ulży rodzicom w ich troskach, a dzieci potraktowały podarunki z paczek jak prezenty od Św.Mikołaja. Rodzice starali się ukrywać emocje. Jednak widziałam wzruszenie i słyszałam załamanie głosu Pani Magdy, gdy mówiła „dziękuję”.
Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Dziękuje bardzo za udaną współpracę, cieszę się że spotkaliśmy się przy takiej okazji. Paczka którą przygotowaliście przeszła oczekiwania rodziny, była trafiona w 100%. Onieśmieliła ich, ale i dodała otuchy. Poczuli że ktoś o nich pamięta. Dziękuję za wielkie zaangażowanie i w imieniu rodziny chciałabym przekazać Państwu ozdoby szyszkowe i laurkę z życzeniami (dostarczę prezent do pokoju SZLACHETNEGO GRONA PEDAGOGICZNEGO Szkoły w Międzyrzeczu).
Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Rodzice starali się ukrywać emocje. Jednak widziałam wzruszenie i słyszałam załamanie głosu Pani Magdy, gdy mówiła „dziękuję”.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom, uczniom, przedszkolakom oraz pracownikom szkoły i przedszkola za zaangażowanie w akcję „Szlachetna Paczka”. Podarowaliście aż 23 paczki i lodówkę. Po raz kolejny udowodniliście, że macie wielkie serca!

1 2

1  3

 

11 12

Skip to content