Rajd rowerowy uczniów klasy III

W czwartek, 21 czerwca 2018 roku, uczniowie klasy III wraz z wychowawczynią – panią Tamarą Żelazną, panią Zofią Drobiczek oraz z Mamami uczniów – panią Magdaleną Bogocz i panią Lidią Dedą wybrali się na rajd rowerowy do Karczmy Wiejskiej w Jankowicach. Wycieczka była nagrodą dla uczniów za wytrwałość w nauce w całym roku szkolnym oraz swoistym pożegnaniem z I etapem edukacyjnym.

Przed wyjazdem, policjanci z wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu przeprowadzili pogadankę na temat zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas jazdy rowerem. Uczniowie z uwagą wysłuchali wszystkich wskazówek.

145

Na miejscu na dzieci czekały pyszne lody ufundowane przez Radę Rodziców Uczniów Klasy III oraz zabawy na placu zabaw. 

147  852 369  753 951 8543 4531 75412

Pomimo upału uczniowie bardzo dzielnie znieśli 15,5 km trasę.

Ale to nie wszystkie atrakcje tego dnia… Po powrocie uczniowie mogli zregenerować siły na kocykach i zjeść pyszne kiełbaski przygotowane przez Mamy – panią Bernadetę Jaromin-Pokładnik i panią Monikę Pyplacz. 

7456  6956

Nad bezpiecznym przejazdem uczniów ulicą Żubrów w rejonie szkoły, wyjazdu z lasu i w okolicach Karczmy Wiejskiej w Jankowicach czuwali policjanci z wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie.

159

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców Klasy III za wspaniały dzień!

Musimy go koniecznie powtórzyć!

Skip to content