Szlachetna Paczka – relacja ze spotkania z rodziną.

Drogi  Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem SLA II-1970-534277), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Pani Zofia, gdy otworzyła drzwi mieszkania, była w szoku i ten szok wzrastał z każdą kolejna wniesioną paczką. Powtarzała cały czas, że nie spodziewała się czegokolwiek, a tutaj aż 18 paczek. Gdy wnosiliśmy paczki, stała z boku i ze łzami w oczach przyglądała się jak góra prezentów rośnie w jej małym przedpokoju. Dziękowała za każdą paczkę. Rodzina cały czas podkreślała, jak bardzo pomoże im to w stworzeniu świątecznej atmosfery. Gdy wszystkie paczki były już na miejscu, opowiedziałam Pani Zofii, kto jest Darczyńcą. Po ochłonięciu z emocji, rozmowie, zaproponowałam rozpakowywanie, na ten pomysł na twarzy Pani Zofii pojawiła się radość i ciekawość. Otworzyłyśmy kilka paczek, ponieważ w domu nie było brata Czesława, jego siostra poprosiła mnie, żebyśmy kilka zostawiły dla niego, aby on również mógł zobaczyć i poczuć tę samą radość na widok tylu prezentów. Pani Zofia najbardziej zadowolona była z żywności oraz produktów i środków czystości, które pozwolą im zaoszczędzić na opłaty. Z uśmiechem zareagowała także, na świąteczne obrusy, które stworzą świąteczną atmosferę i upiększą jej mieszkanie. Właśnie jestem po telefonicznej rozmowie z Panem Czesławem, bratem Pani Zofii, entuzjastycznie zareagował na mój telefon, od razu zaczął dziękować Wam, Darczyńcom, za tak wiele jedzenia. Dużo radości sprawiły mu skarpety i nowe kapcie, wspomniał także o słodyczach. Rodzina jest zachwycona paczką, pełna nadziei oraz dumna z takich ludzi jak Wy, którzy chcą poświęcić trochę swojego czasu, by zorganizować tyle potrzebnych rzeczy.

Co chce przekazać Tobie wolontariusz:

Ja, jako opiekun rodziny, również chciałabym podziękować wspaniali Darczyńcy. Za to, że jesteście, że poświęciliście swój czas i pieniądze na danie szczęścia i radości. Jestem tak samo zadowolona i szczęśliwa jak rodzina… Produkty, które się znalazły w paczkach są odpowiednie dla potrzeb tej rodziny, sprawiły dużo radości, i łez – ale takich pozytywnych. Dziękuję, za dobrą współpracę. Bo „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”.

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:

Rodzina jest bardzo wdzięczna za otrzymaną pomoc. Tak duża pomoc – nie spodziewali się tak wspaniałych świąt… Pan Czesław jest dumny z postawy ludzi, którzy zaangażowali się w pomoc przy tworzeniu paczek.

1 4 7 8 888

Skip to content