Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca o godzinie 9.00 rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018, którą poprowadzili przedstawiciele Szkolnego Samorządu Uczniowskiego – Magdalena Fogel i Paweł Stanowski.

146

Uczniowie klasy III, kończący I etap edukacyjny, wraz z wychowawczynią panią Tamarą Żelazną, przygotowali krótkie wystąpienie, podczas którego podziękowali nauczycielom i rodzicom za te 3 wspaniałe lata. Nad oprawą muzyczną czuwała pani Joanna Goc.

147

Jak co roku, uczniowie klasy III zostali nagrodzeni za ciężką pracę książkami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Książki oraz świadectwa szkolne wręczyła uczniom pani dyrektor Małgorzata Wolny.

459

Następnie nagrodzeni zostali uczniowie klas IV – VII, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem.

456 753 852 963

Nagrodzeni zostali również uczniowie klasy I, którzy przez cały rok szkolny rywalizowali w klasowym konkursie Mistrza w pisaniu, czytaniu i liczeniu.

753

Kolejni nagrodzeni, to uczniowie, którzy uzyskali wysokie osiągnięcia w konkursach:

  • Wielka Liga Czytelników

456 7853

  • Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” oraz Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

426

Nagrodzeni zostali również uczniowie systematycznie oszczędzający w SKO, a uczniowie klasy III otrzymali dyplom za zajęcie I miejsca w zbiórce zakrętek!

Pani dyrektor Małgorzata Wolny wręczyła uczniom klasy IV, którzy ukończyli 10 lat, karty rowerowe. 

Na koniec Pani Dyrektor wręczyła nauczycielkom – pani Karolinie Fogel, pani Zofi Drobiczek, pani Bogusławie Golus oraz pani Annie Ziomek-Kocek dyplomy i podziękowania za zaangażowanie w działania w ramach Kampanii „Razem Raźniej” prowadzonej przez Kuratorium Oświaty w Katowicach.

485

Dzięki ich staraniom nasza szkoła uzyskała zaszczytny tytuł „Przyjazna Szkoła 2017/2018”

458

Po uroczystej akademii uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do swoich klas na ostatnie w tym roku szkolnym wspólne spotkania. Były gratulacje, podziękowania i łzy wzruszenia.

Życzymy wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji pełnych przygód!

Do zobaczenia we wrześniu!

 

Skip to content